קלאודיו -יונתן-פרומוטורס-רעננה

קלאודיו ויונתן

מה שמאחד אותנו זה אהבת המקצוע, הרצון לתת מעצמנו את המיטב והכי חשוב שהלקוחות שלנו תמיד יחזרו למוסך עם חיוך

http---signatures.mylivesignature.com-54493-181-E6D0ACC3A5E9A4BB157F040092C6173C

http---signatures.mylivesignature.com-54493-181-C8DDDB93F4FE40C27132655E17945250

 המוסך שלנו הוא כמו בית שני עם המון חברים

פרומוטורס הוא מוסך למכונאות כללית, חשמל, מיזוג אויר, פחחות וצבע, בהנהלת קלאודיו ויונתן, אשר מטרתו העיקרית הינה להעניק את מיטב השירות והיחס ללקוחותיו.

אנו בפרומוטורס שואפים שלקוחותינו ירגישו בנוח ויראו בנו מקום אמין בו ניתן לבטוח עם טיפולם השוטף של מכוניותיהם, וכן ידעו כי תמיד יוכלו להתייעץ ולהיעזר בנו במגוון הנושאים הקשורים בכך

פרומוטורס נוסדה ע”י איחוד מאמציהם האישיים ונסיונם המקצועי של קלאודיו ויונתן: שני מקצוענים בתחום מכונאות הרכב אשר עברו שנים של לימודים ונסיון מעשי בעבודות במספר מוסכים מורשים.

קלאודיו מתמחה בטכניקות שיפוץ של מנועי דיזל ובנזין.

התמחותו נובעת מלימודיו הטכניים והעל-תיכוניים בנושאי תיקון והכנת מנועי מרוצים, וכן בידע בהפעלת כלי מדידה וציוד דיאגנוסטי. זאת, יחד עם נסיון של מעל 20 שנה בתחום המכונאות אשר החלו בארגנטינה,בבבעלות מוסך פרטי, המשיכו בישראל בעבודה מכונאית במוסך מורשה “פיאט” ולאחר מכן באופן פרטי.

יונתן צבר נסיון במכונאות מאז היותו ילד, בהשפעת סבו. הוא גדל בתוך התחום עד שהחל את לימודיו הטכניים והפרקטיים. הוא עבד בונצואלה במוסכים מורשים כמו “פיאט”. הוא המשיך דרכו בישראל, בעבודה כמכונאי במוסכים מורשים של “מזדה” ו”מיצובישי”, בשילוב עם לימודים טכניים על תיכוניים.

בנוסף עבד בארצות הברית, שם התמחה בשיפורי רכבים ודיאגנוסטיקה.

את קלאודיו ויונתן מאחדת האהבה למקצוע, הרצון לתת מעצמם את המיטב, והכי חשוב, שהלקוח יחזור למוסך עם חיוך.